Tauro troba

4.5
150 People love it
Lina Bernotaityte

Visų pirma, kai buvom pakviestos atvykti į Tauro Troba, vaskinom, kuri su šeima važiuos. Važiavo Eglė. Trobos savininkas Gediminas atsisakė mus priimti dienai, sakė būtinai reikia trim – kad pajustumėm tos vietos, kurią jis vadina Dykrais, lygumas ir pelkes. Taip pat, kad spėtume išsivalyti nuo streso, patiriamo mieste, kuris tarsi šleifas velkasi paskui mus net ir trumpomis išvykomis.

Tauro troba buvo sukurta tarsi miegantis, milžiniškas, kojas po savimi parietęs tauras. Todėl ir jūriniai konteineriai, gerai įsižiūrėjus, primena stilizuotą, susikaupusį taurą. (O tauras Tauragėj, kaip ir viskas dera.) Trobos vietinių dizainerių kurtame interjere žvilgsnį išlaisvina sienas ištuštinantys langai, kurie tarsi milžiniškos trobos akys atsiveria į standžią, tarsi peiliu suraikomą tylą. Čia gali sutikti iš masyvo pasirodantį vilką, prabėgančias stirnas ar pelkėje besiturškiančius bebrus. Visa gamta – tarsi milžiniškas discovery channel per tavo langus.

Atvykus savininkai Gediminas ir Eglė iškart pasitiko su kanapių arbata, o ryte jau ant stalo garavo tobuli pusryčiai – visą maistą, gaminamą vietoje, galima užsisakyti. Bet kai po 14km pasivaikščiojimo Meižio pažintiniais takais mums buvo atsiųstas auksarankis masažistas – įspūdžiai buvo uber alles.

Taigi visi ieškantys cabins in nature – štai jums dar vienas perliukas dovanų!

Google Maps lokacija

Love it? Rate itDon’t love itNot greatSatisfiedReally goodLove itLove it? Rate it
Lina Bernotaityte
Lina Bernotaityte