Skandinaviškoji Svencelė

4.5
150 People love it
Lina Bernotaityte

Svencelėj mes kažko nesupratom.

Žiauriai patiko netipinis marių ir laukinių kopų barjeras horizonte, labai patraukliai atrodė skandinaviškas konteinerių kvartalas, kur kiekvieno konteinerio 12kv.m. miegama erdvė su 4-iom lovom, spintele, lempa ir kabykla yra viskas ko reikia; pilnai tenkino švarūs dušai ir tūlikai, skrandžio neliūdino Meat Lovers baras ir jų milžiniška rūkykla bei pusryčiams duodami angliški pusryčiai. Labai olandiškai atrodė ir iškasti kanalai, kuriais prie kambario gali prisišvartuoti nuosavu kateriu. Labai amerikietiškai, kaip iš Lana del Rey klipo, rūke meditavo tuzinas kemperių.

Bet.

Niekaip nesupratom auditorijos: turtingi, bet ne marozai, vyresni, bet vis dar su full-cap’ais, su vaikais, bet iki 2am leidžiantys jbl kolonėles, kaip ir atsivežę kaitus, bet laiko juos supakuotus ant mašinos stogo, kaip ir atvažiavę į vietą, kur nėra nieko tik vaizdas ir ramybė, bet nesiparina garsiai aiškintis santykius. Ir tu negali jų nesiklausyt. O galbūt tiesiog neužtaikėm ant tikrų kaituotojų ir negalėjom pažiopsot į jų aitvarus, talžomus marių vėjo.

Rekomenduotina nuvažiuoti tiems, kas nori pamatyti kitokią - skandinavišką - Žemaitiją, su pievomis ir deginto medžio namais bei laužti rankas su vėju. Arba paganyti akis į 7-os ryto kopas iš visai kitos pusės. Na ir kaitų mokykloj pasimokyt kaituoti. Taip pat rekomenduojama pasiimti ausų kištukus.

Google maps

Love it? Rate itDon’t love itNot greatSatisfiedReally goodLove itLove it? Rate it
Lina Bernotaityte
Lina Bernotaityte