Ryklys fish & chips

4.5
150 People love it
Lina Bernotaityte

Simuką (nors rimtumo dėlei reikėtų vadinti Simu) pažįstame nuo tų laikų, kai jis dirbo su mano vyru žuvies fabrike ir smagiai laiką leido Röyksopp koncertuose Norgėje. Matyt iš ten žuvies verslo idėja Simui prilipo lyg skūra prie rožinio lašišos kūno.


Ryk Lys fish & chips foodtruck’as rieda jau ne pirmus metus, mat Simas pats keliavo po UK barus ir kišo nosį į virtuves, aiškindamasis tešlos tirštumą ir padažų subtilumą. Parvežęs receptūras į Lietuvą, jas dar užturbino ir pratestavęs tarp savų (ragavom ir mes) paleido į rinką. Taip susikaupė nemaža Simo ir jam sukurto RykLys (suprask, ryk ir tau gerai lįs) prekinio ženklo fanų grupė.


Kadangi foodtruck’o taip lengvai nepagausi, šiandien norime pakviesti į Simo išsipildžiusią svajonę - stacionarią Ryk Lys Nida fish-chipsainę Nidoje, įsikūrusią buvusioje žuvininkystės ūkio teritorijoje (pakrantėje už Kaštono).


Pasiimkit gėrimo ir užkrimskit traškios atlantinės menkės, ar tai grill krevečių, o gal net gruzdintų kalmarų? Dedam ranką prie širdies, patiks.


Google Maps lokacija

Love it? Rate itDon’t love itNot greatSatisfiedReally goodLove itLove it? Rate it
Lina Bernotaityte
Lina Bernotaityte