Polinezija Palūšėje - Tiki Inn

4.5
150 People love it
Lina Bernotaityte

Nežinau, kas nutiko, bet taip stipriai laikėm šią vietą paslapty, kad net pamiršom ja pasidalinti su jumis. Čia žinot, kaip būna babytės slepia pinigus kojinėse, o paskui pamiršta, kur tas kojines pasidėjo.

Tai vat grynai taip mums nutiko su Tiki Inn.

Dėl sodybos, kurios savininkai lietuvė ir amerikietis, kurioje vyksta šamanų apeigos ir naktiniai žygiai skaidriomis baidarėmis į Meilės salą, kurioje galima nakvoti ne tik tarybinių laikų name, pašventintame Indonezijos skulptūromis, bet ir palapinėse, kabančiose aukštai medžiuose, vizitą į Palūšę planavome du mėnesius prieš. Ir kažin ar tai nebuvo vienas turiningiausių savaitgalių vasarą.

Čia per visą dieną rūkykloje dūmo skonį įgauna šonkauliukai, Lūšių ežere plaukiojant valtimi tau laimę atneša žalčiai, o kitame krante girdisi akustiniai koncertai iš Valtinės. Tada vakarą vainikuoji židiniu ir ežero vaizdu iš terasos, o ryte atsibudęs po maudynių kepiesi ant laužo kiaušinienę.

Savininkė Audra (kuri beje ankščiau gyveno Amerikoje ir kopdavo kriokliais) sakė, kad jų namuose atostogų nėra, žmonės čia važiuoja ištisus metus. Ir iš tikrųjų, Tiki Inn yra tokia vieta, kurioje norisi švęsti ne tik vasarą.

Google Maps

Love it? Rate itDon’t love itNot greatSatisfiedReally goodLove itLove it? Rate it
Lina Bernotaityte
Lina Bernotaityte