Poilsis Palaimoje

4.5
150 People love it
Lina Bernotaityte

Apie sodybą Palaima Hotel Anykščiai sužinojom iš vietinio laikraščio Anykšta, kai jie dar buvo nepasibaigę savo internetinių ir socialinių puslapių, ėmėm iškart kapstyti - kas gi per išprotėjusi šveicarų pora, įsimylėjusi Lietuvą iš pirmos kelionės motociklu po Pabaltį, galėjo imt ir suinvestuot į kažkokį kaimą už Anykščių? (Jei tiksliau - Mačionyse).


Stefan ir jo žmona Karin ne tik įkūrė restoraną + mini viešbutį ant Rubikių ežero kranto, bet ir patys atsikėlė gyventi čia vos už 300m ir negana to - pradėjo auginti alpakas. Crazy.


Pati spaudžiau Stefan ranką, sakė, viskas jų viešbuty iš vietinių gamybos: akmenines kriaukles ir baldus gamina anykštėnai, linines patalynes siūna ukmergiškiai.


O jau maistas! Šefas Liudas pagamino magic žuvienę su apelsinais, obuoliais ir šafranu. Jaučio žandus, šamą su kiaulpienėmis ir deserčiukui - jogurtinį reikalą su baltuoju šokoladu, salierais, agurkais ir krapų aliejumi. Šitą desertą aš sapnuoju naktimis.


Rekomenduojam išsiilgusiems ramybės, mėgstantiems kokybišką maistą ir gerą interjerą, rytinį pasimaudymą ežere (galima nubėgti apsisiautus rankšluosčiu). Ir Anykščius, kurie yra už 12km. Šiaip viskas taip nauja, kad tik aplink sodybą želia žolytė!


Google Maps lokacija

Love it? Rate itDon’t love itNot greatSatisfiedReally goodLove itLove it? Rate it
Lina Bernotaityte
Lina Bernotaityte