Montebolas smegduobių parke

4.5
150 People love it
Lina Bernotaityte

Biržuose, nors ir dvaringame krašte, tačiau žmonės paprasti. Kartą nusprendė, kad golfas jiems per brangus užsiėmimas, todėl sugalvojo įkurti savo sporto šaką - Montebolą. Girdėjai ką nors apie tokį? Tai va. Daug praradai, bet nieko, mes atitaisysim šią klaidą.


Monteball žaidžiamas Mantagailiškio dvaro 20 ha peizažiniame parke, jo principas -  įspirti Monteball kamuolį į parko pievoje įrengtas duobutes, atliekant kuo mažiau spyrių. Tai - tarsi golfas, tik vietoj lazdų tavo kojos, o kamuolys kiek didesnis. Smagiausia parko dalis - karstinės įgriuvos (smegduobės), jei kamuolį įspiri ten, gana užtrunka jį iš ten iškrapštyti, o jei dar būna paliję…


O mes čia susirinkom su draugais lankydami Biržų kraštą, atsivežėm užkandžių, gėrimų ir be galo smagiai praleidom 3-4 val. ir dabar visiems pasakojam, kviečiam nuvažiuoti ir patiems išbandyti. Smegduobių dvaro parke yra net apie 50, kai kurios – tikrai įspūdingos. Baigus Mantagailiškio dvaro rekonstrukciją, dvaras tarnaus kaip vieta turistams – norintiems pažaisti Montebolą, pavalgyti, pernakvoti.


Google Maps location

Love it? Rate itDon’t love itNot greatSatisfiedReally goodLove itLove it? Rate it
Lina Bernotaityte
Lina Bernotaityte