Galerija - baras Fantomas

4.5
150 People love it
Lina Bernotaityte

Nėra vientisos minties, kuri tiksliai perteiktų, kas yra baras Fantomas.

Tai nebent galėtų būti frazės ir teksto fragmentai, pavyzdžiui: David Lynch, Žvėryno paplūdimys, troba, foto galerija, dviaukštis autobusas, kelios tonos smėlio, ryškiai mėlynos sėdynės, žydraveidis Fantomas, senoviniai indai, treninginės kelnės su baltom juostelėm ir panašiai. Ir tai tikri faktai.

Baro - galerijos kieme stovintis autobusas iš savartyno buvo atgabentas į išnuomotą sklypą Žvėryne, kuriame buvo išpiltos kelios tonos smėlio, pastatyti barbekiu, įrengta galerijos siena, sukalti lauko baldai, pastatyta vonia - baseinas, įžiebtos lauko lemputės ir atvertos senos trobos (kurioje gyveno Žvėryno ragana) durys. Voilà. Fantomo savininkas Miša paklaustas, kodėl bare kabo avataro mėlynu veidu nuotrauka pasakė, kad, cituoju: “vieną kartą atsikėlęs po reivo supratau, kad šitas bičas - tai aš”. Tada Miša sakė, kad jis yra destruktyvi asmenybė, ir tai paaiškino daug ką. “Aš mėgstu sufuck’upint dalykus (čia vis dar citata) - matai šitas duris? (pamačiau baro duris, skeltas į 4 dalis) Šitas irgi sufuck’upinau, kaip ir spintą, kad padaryčiau barą.”

 

Apie Galerija baras Fantomas kalbėti vientisai neišeina, atsimenu, tik kad su draugėmis išėjusios po interviu tylėjome geras 5 minutes ir leidome smegenims absorbuoti kaip prieš akis prabėgo neblogas dokumentinis fantastikos filmas. Eikit ir būtinai pamatykit patys, ten, beje, vyksta neblogos diskotekos.

 

Google maps

Love it? Rate itDon’t love itNot greatSatisfiedReally goodLove itLove it? Rate it
Lina Bernotaityte
Lina Bernotaityte