Drevernos uostas

4.5
150 People love it
Lina Bernotaityte

Čia buvo pirmas kartas, kai iš katerio šokau maudytis į marias, pirmas kartas, kai pamačiau, kad 4 metų vaikai mokomi buriuoti vandens kanaluose, pirmas kartas, kai supratau, kad kiekviena šeima čia savo kieme turi ir po automobilį ir po valtį, ir pirmą kartą pasijaučiau ne kaip Lietuvoje, bet kaip mini Vokietijoje.

Dreverna. Žvejų kaimas Mažojoje Lietuvoje.

Dreverna per trejus metus pasistatė uostą ir išplėtė jo infrastruktūrą bei įrengė kempingą su nameliais ir open-air baseinu (!!).

Taip pat ir pradėjo startuoti naujas maršrutas Juodkrantė – Dreverna. Taigi nuo šiol keltu “Benas” per 20min ir už €5 / asmeniui atsidursite Juodkrantėje!

Šiaip tai kol sėdėjome po maudynių uoste tarp katerių ir kirtome žuvienę uosto restoranėlyje, stebėjome, kaip uostas prisipildo turistų iš Neringos. Ir tikrai. Kelto bilietai buvo išpirkti dviems reisams į priekį!

 

Ir nepamirškite - šalia Drevernos yra prancūzų belaisvių iškastas Karaliaus Vilhelmo vandens kanalas, kuris man pasirodė baisiai įspūdingas naktį, kai vandens paviršiuje niekaip negalėjo nuskęsti pilnatis.

Google Maps

Love it? Rate itDon’t love itNot greatSatisfiedReally goodLove itLove it? Rate it
Lina Bernotaityte
Lina Bernotaityte