Joffė's Duoninė

4.5
150 People love it
Lina Bernotaityte

Buvo viena iš tų dienų, kur popiet nukritus gliukozei pirkau savo favourite sausainius Kauno gatvėje, nes taip tiesiog darau. Keliskart per savaitę. Jie riebūs, su daug džemo, ir labai netinka pavasarinei dietai.​ 

 

Taip pat tai buvo viena iš tų dienų, kai už prekystalio duoninėje man juos pardavė vyras su ūsais, languotu šaliku ir raudona liemene.

Susidėjau sausainius į kuprinę. Padaviau vizitinę. Paklausiau, ar sutiktų duoti interviu. Joffė (toks vyro vardas) nuskaitė vizitinę padidinamuoju stiklu, pasakė, kad daugiau nespausdinčiau kortelių su tokiu neryškiu šriftu. Neįmanoma įskaityti. Atsiprašiau ir paklausiau, ar tai nepakeis jo nuomonės dėl interviu.

Prieš rašant išsamų tekstą, tiesiog norėjau pasidžiaugti tokiomis šeimyniškomis vietomis, kokias galima rasti Lietuvoje. Joffė, gyvenęs Telšiuose, Prienuose, Kaune, Panevėžyje, Leningrade, Maskvoje, galiausiai apsistojo Vilniuje ir jau daug metų dirba Kauno gatvėje, kurios peizažas per pastaruosius dvejus metus pasikeitė nuo bomžų ir narkomanų iki užsieniečių ir jaunų menininkų.

O menininkai Joffei visuomet patiko ir natūraliai jį supo. Visai kaip paveikslai iš Fidžio ant duoninės sienų.

PS. Joffės duoninėje pusryčiams paragaukit labai naminio omleto su pelėsiniu sūriu, o ne pusryčiams – sumuštinio su silke. Taip pat rankų darbo koldūnų, kuriuos daro čia dirbanti Alisa. Aš pati pasiėmiau šaldytų „ant išsinešimo“.

Google Maps

Love it? Rate itDon’t love itNot greatSatisfiedReally goodLove itLove it? Rate it
Lina Bernotaityte
Lina Bernotaityte