Žuvinto biosferos rezervatas

4.5
150 People love it
Lina Bernotaityte

Važiuojam nuo Prienų link Birštono ir sustojam Balbieriškio kaimo krautuvėj.

Atsitiktinė vieta, parduotuvė su glazūruotais vafliais, margarinu, plačiu vaisinių želė ir kumpio pasirinkimu, ir, žinoma, gale paliktu atskiru skyriumi alui ir tauriesiems. alkoholiui nepagailint atriekta tiek pat lentynų kiek ir maistui.

- o tai, ponuli, iškart prie stipriųjų? Nepradėsit nuo silpnesnių, alaus ten kokio? - bajeruoja kasininkė žalia prijuoste, žydrais akių šešėliais ir laku supurkštais plaukais (business casual).

- ne, ne... nebeima. neapsimoka. parėjus sveikata, tai nieko nebesijaučia iš to alaus. - švokščia vyras balta jėgos maike ir nudegusiais pečiais. pirštais apkabina skaidrų magišką gėrimą.

Abu juokiasi.

Aš sakiau, kad apie Lietuvą rašysiu tiesą. esam gražūs, Nemunas gražus, miškai gražūs, Žuvinto biosferinis rezervatas su 227 rūšimis paukščių gražus, gražios lietuvaitės ir jų noras būti lieknoms ir stilingoms, gražūs senamiesčiai, gražūs jauni kuklūs žmonės, gražus iki širdies gelmių graudinantis kaimo žmonių gerumas, gražios senos močiutės rankos, gražūs entuziazmu trykštantys startup’ai, graži išlikusi architektūra, gražu.

Bet ant bordiūro laukia ir kitokia Lietuva. tranzuoja. gal kas paveš?

Google Maps

Love it? Rate itDon’t love itNot greatSatisfiedReally goodLove itLove it? Rate it
Lina Bernotaityte
Lina Bernotaityte